Hotel Karlovy Vary Lázně III
Hotel Lázně III ubytování Karlovy Vary Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
 

Hotel Lázně III / Karlovy Vary

Hotel Lázně III v Karlových Varech jsou druhý nejstarší lázeňský dům ve městě, otevřen v roce 1866, postaven ve stylu anglické neogotiky. Lázeňské léčení v Karlových Varech má tradici více jak 600 let. Poslední rekonstrukce proběhla v roce 2011 a to včetně balneo provozu.

Hotel Lázně III v Karlových Varech ubytování
Karlovarský hotel Lázně III disponuje vlastí kapacitou 68 lůžek ve 32 dvoulůžkových pokojích a dvou apartmánech. Dvoulůžkové pokoje lze využít i jako jednolůžkové. Do prostornějších pokojů lze přidat přistýlku. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, toaletou, telefonem s přímou volbou, televizí a ledničkou. Přístup do hotelové části je zajištěn jak centrálním schodištěm, tak i osobním výtahem. Pokoje jsou rozděleny do dvou kategorií a sice kategorie I a kategorie Ia. Kategorie Ia převyšuje kvalitou svého vybavení deklarovaný standard hotelového provozu.

Hotel Lázně III ubytování v Karlových Varech gastronomie 
Pro hosty karlovarského hotelu Lázně III je stravování zajištěno v restauraci a nabízí studenou, teplou a minutkovou kuchyni s vlastní výrobnou moučníků. V Lázních III v centru lázeňství Karlových Varů byla nově rekonstruována stylová restaurace o kapacitě 180-200 míst. Zařízení je přizpůsobeno celodennímu provozu.

Ubytování hotel Lázně III v Karlových Varech služby
Hotel Lázně III v Karlových Varech poskytuje přímo v budově službu první pomoci, bazén a mnoho spa/wellness programů. Kulturní program je zajištěn v koncertním sále Antonína Dvořáka, kde se pravidelně konají koncerty vážné hudby v podání Karlovarského symfonického orchestru.

Ubytování v Karlových Varech hotel Lázně III okolí
Karlovy Vary nabízejí nesčetné množství kulturního vyžití. Volný čas lze trávit v divadlech, kinech, galeriích, muzeích s bohatým programem, můžete navštívit knihovnu a dokonce i hvězdárnu. Budete-li v Karlových Varech, neměli byste si nechat ujít návštěvu hradů a zámků v okolí. V galeriích a muzeích probíhá mnoho výstav na nejrůznější temata. Město je kulturně velice bohaté a flexibilní.
Hotel Karlovy Vary Lázně III - Služba na recepci je 24 hodinHotel Karlovy Vary Lázně III -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Karlovy Vary Lázně III - K hotelu přísluší parkovištěHotel Karlovy Vary Lázně III - disponuje restauracíHotel Karlovy Vary Lázně III - disponuje vinárnouHotel Karlovy Vary Lázně III -  kadeřnictví - holičství Hotel Karlovy Vary Lázně III -  je k dispozici připojení na internetHotel Karlovy Vary Lázně III -  je k dispozici letní terasaHotel Karlovy Vary Lázně III - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Karlovy Vary Lázně III - přijímá kreditní karty VISAHotel Karlovy Vary Lázně III - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Karlovy Vary Lázně III - přijímá kreditní karty JCBHotel Karlovy Vary Lázně III - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Karlovy Vary Lázně III - krytý bazén v hotelu.Hotel Karlovy Vary Lázně III - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Karlovy Vary Lázně III - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Karlovy Vary Lázně III - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Karlovy Vary Lázně III - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Karlovy Vary Lázně III - na pokojích je telefon
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento hotel? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Karlovy Vary

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com